Seminaras "Kūno kalba"

Birželio 30 - liepos 4 d. Zelvos poilsio bazėje vyks KŪNO KALBOS mokymo kursai, skirti iš prigimties (arba iš ankstyvos vaikystės) akliems ir silpnaregiams žmonėms. Mokslo įrodyta, kad ne mažiau kaip 55 proc. bendravimo tarp žmonių sudaro ne žodžiai, o kūno kalba. Nuo gimimo aklų žmonių kūno kalba labai mažai išraiškinga, nes jie niekada neturėjo galimybės pamatyti kitų žmonių judesių, gestų, veido išraiškos, bendraudami su reginčiaisiais jaučiasi izoliuoti, nes jiems sunku išlaikyti pašnekovo dėmesį, tiesiog palaikyti pokalbį, į jį reaguoti. Kūno kalbos pagrindų kursas, tinkantis regėjimo neįgaliesiems, niekur nedėstomas, neparuoštos metodikos. Šie mokymai būtų pirmas žingsnis šio tikslo link.

KŪNO KALBOS mokymus ves teatro mokytoja Audronė Masiukienė (LASUC) ir psichologė bei šokių mokytoja Lina Auksoriūtė. Grupę sudarys 18 žmonių. Mokytojos dirbs atskirose grupėse po 9 žmones, vėliau keisis, numatyti ir bendri užsiėmimai. Bus parengta ir išleista Kūno kalbos mokymo metodika.

Smulkesnę mokymo kursų programą atsiųsime vėliau. Grupę formuosime iš visų regionų, atsakingai aptardami kiekvieną kandidatūrą.

 

Dėl informacijos kreiptis į projekto koordinatorę Danutę Cidzikienę

Tel. (85) 2122994, mob. 8650 89036.