Du seminarai "Zelvoje"

Seminaras neetatiniams žurnalistams

VšĮ LASS centro taryba drauge su VšĮ "Brailio spauda" bei Lietuvos radijo KLASIKOS programos žurnalistais 2007 m. birželio 20-22 d. poilsio ir sveikatingumo bazėje ZELVA (Trakų raj.)rengia LASS neetatinių korespondentų kūrybinio raštingumo ugdymo seminarą - stovyklą "Auksinė plunksnelė". Savo patirtį perteiks ilgamečiai "Mūsų žodžio", Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistai, viešųjų ryšių atstovai, vyks praktiniai užsiėmimai, konkursai, diskusijos.

Dalyvaus 25 LASS struktūrinių padalinių atstovai, bendradarbiaujantys su "Mūsų žodžiu", regionine bei respublikine žiniasklaida, siekiantys tobulinti savo kūrybingumą ir raštingumą.

Išvykstama iš Vilniaus į Zelvą birželio 20 d. 10 val.

Autobusas stovės Naugarduko g. 91 (prie MŪSŲ ŽODŽIO redakcijos ir LASS Vilniaus - Alytaus regioninio centro pastato).

Seminaro pradžia birželio 20 d. 12.00 val.

Seminaras tautodailininkams

VšĮ LASS centro taryba birželio 20-22 dienomis poilsio ir sveikatingumo bazėje Zelva" (Trakų raj.) rengia respublikinį seminarą RAŠTŲ KRAITĖ. Jame dalyvaus 22 LASS narės tautodailininkės bei dailiųjų amatų mėgėjos. Jos mokysis naujų technologijų tautodailėje - vėlimo iš vilnos paslapčių (vels karolius, seges ir kt.) Išvykimas iš Vilniaus į Zelvą birželio 20 d. 10 val. drauge su LASS neetatiniais korespondentais.

Autobusas stovės: Naugarduko g. 91

Seminaro pradžia tą pačią dieną 12.00 val.