Meno saviraiškos entuziastų dėmesiui

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga, siekdama suteikti daugiau galimybių rajonuose bei atokiose kaimo vietovėse gyvenančių neregių bei silpnaregių meninei, kūrybinei saviraiškai, gegužės 8 - 17 dienomis rengia meninės raiškos ir kūrybos festivalį-konkursą "Aš muzika, daina ir meile dalinuos".

Aklųjų ir silpnaregių meninės saviraiškos festivaliai (konkursai, apžiūros) Lietuvoje vyksta nuo 1972 metų. Šių metų festivalio akcentas - Kristijonas Donelaitis ir jo "Metai".

Festivalio renginiuose dalyvaus 400 aklų ir silpnaregių meno mėgėjų, tautodailininkų, literatų, pomėgių klubų dalyvių, atvyksiančių iš 35 rajonų ir susibūrusių į 40 įvairių meninių kolektyvų.

 

Festivalis prasideda gegužės 8 d., ketvirtadienį 11 val. Kaune, Savanorių pr. 206. Dalyvaus Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų ir silpnaregių meniniai kolektyvai bei pavieniai atlikėjai.

Gegužės 10 d. festivalio-konkurso renginiai persikels į Šiaulius. Dalyvaus Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų ir silpnaregių meniniai kolektyvai bei pavieniai atlikėjai.

Gegužės 16 d. festivalio renginiai vyks Panevėžyje. Dalyvaus Vilniaus, Alytaus, Panevėžio, Utenos regionų aklųjų ir silpnaregių meniniai kolektyvai bei pavieniai atlikėjai.

Gegužės 17 d. dainuojantys ir muzikuojantys aklieji rinksis Klaipėdoje. Dalyvaus Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų ir silpnaregių meniniai kolektyvai bei pavieniai atlikėjai.