Vyksta gražiausio šaliko konkursas

LASS respublikinis centras primena: vyksta gražiausio šaliko konkursas!

Neregių rankomis numegztas šalikas taps padėka žmonėms, kurie dirbo aklųjų ir silpnaregių labui. Jis bus įteiktas galbūt verslininkui, galbūt politikui ar savanoriui. Šaliko teikimas vyks rudenį, per Baltosios lazdelės dieną. Jeigu pasiteisins, LASS narių rankomis numegztų šalikų teikimas, kaip padėka už paramą ir dėmesį, turėtų tapti tradicija.

Konkurso dalyviai: LASS amatų būreliai, pavieniai LASS nariai, aklieji ir silpnaregiai vaikai. Šalikas turi būti patrauklus ir skirtas dėvėti, tinkamas ir vyrams, ir moterims.

LASS respublikinis centras, padedamas LASS XXV suvažiavimo delegatų ir dalyvių, atrinks gražiausią, geriausiai idėją atitinkantį gaminį. Pateikdami šaliką konkursui, turite nurodyti kūrėjo vardą ir pavardę ar amatų būrelio pavadinimą, adresą, telefono numerį, aprašyti kūrinio idėją. Šalikų paroda ir gražiausio šaliko rinkimai organizuojami LASS XXV suvažiavime gegužės 29 d. Vilniuje. Šalikų LASS respublikinis centras laukia iki šių metų gegužės 19 d. Kontaktinis asmuo - Danutė Cidzikienė tel. (8-5) 2122994, el. paštas [email protected]