Laukiantiems šventės "Tau, Vilniau!"

Nors vasara tebekaraliauja visu savo grožiu, ruduo netruks ateiti. Pasitikite jo pradžią linksmai, išradingai ir nuotaikingai.

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija "Guboja" šventės "Tau, Vilniau!" metu kviečia dalyvauti respublikinėje neįgaliųjų darbų parodoje-mugėje. Renginio laikas - rugsėjo 8 d. (sekmadienis), vieta - Katedros aikštė Vilniuje.

Neįgaliųjų darbų paroda-mugė rengiama jau devintą kartą. Renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija "Guboja" padedant Neįgaliųjų reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Šventė "Tau, Vilniau!" - tai galimybė neįgaliems žmonėms parodyti visuomenei savo kūrybinius ir darbinius sugebėjimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Į šventę suvažiuos apie 1500 neįgaliųjų iš visos Lietuvos. Katedros aikštėje koncertuos ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir Lietuvos kariuomenės orkestras bei diksilendas "Sweetband". Mugėje savo darbus eksponuos ir pardavinės neįgalieji liaudies amatų meistrai, namudininkai iš įvairių Lietuvos vietų.

Šventės metu koncertuos neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai: kaimo kapelos, ansambliai, teatro trupės, vyks dailės akcija jaunimui ir daug kitokių linksmybių. Šventės dalyviai bus vaišinami kareiviška koše.