Kvietimas į vasaros kelionę

Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras (VBSPC) rengiasi ateinančiai vasarai.

Akluosius ir silpnaregius, jų šeimų narius ir bičiulius VBSPC vėl kviečia keliauti. Šįkart - Didysis Balkanų Turas: Serbija, Juodkalnija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina. Kelionės data: 2013 liepos 15 - liepos 25 diena (iš viso 11 dienų). Kaina - 1750 Lt (vienam žmogui). Kelionės metu bus apsistojama viešbučiuose, dviviečiuose, triviečiuose kambariuose.

Detalią informaciją apie kelionę - maršrutą, numatytus aplankyti gamtos bei kultūros objektus - jums suteiks VBSPC darbuotojai.

 

Ką turėtumėte dar būtinai žinoti?

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:

Tik Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė autobusu. 4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje, 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje ar pensione. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus (reikia turėti 20 Eurų vietine valiuta tų šalių, kuriose lankomi objektai), įvažiavimo į Albaniją mokestis (15 eurų), gidų paslaugos Belgrade, Dubrovnike, Mostare (20 Eurų).

Pastabos: objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės metu nuvažiuojame 5200 km.