Artėja olimpinė diena

Birželio 23 dieną (šeštadienį) Lietuvos olimpinis komitetas organizuoja olimpinę dieną. Jos renginiai vyks Vilniuje, Vingio parke.

Lietuvos aklųjų sporto federacija (LASF) primena, kad rengiant olimpinę dieną aktyviai dalyvauja ir parolimpinis komitetas. Kartu su sveikaisiais olimpinės dienos paminėti ir joje dalyvauti kviečiami įvairias negalias turintys žmonės. LASF prezidentas Linas Balsys: "Iki šiol olimpinės dienos renginiuose gausesni buvo judėjimo negalią turintys žmonės. Mes raginame ir akluosius bei silpnaregius nesėdėti namuose. Jie galės dalyvauti šaškių, šachmatų varžybose, bėgti olimpinę mylią. Norintys galės išmėginti jėgas ir kitose varžybose drauge su visais tos dienos dalyviais, pavyzdžiui, bėgti 10 kilometrų. Renginiai Vingio parke prasidės nuo pat ryto, jų bus kuo įvairiausių, todėl kiekvienas atėjęs ras sau artimą užsiėmimą ar sporto šaką."

Parolimpinis komitetas aktyviausiems, geriausius rezultatus parodysiantiems neįgaliems sportininkams ir sporto entuziastams yra įsteigęs keletą specialių prizų. Prizas laukia ir sporto klubo, į šventę delegavusio daugiausiai savo narių. Nepraleiskite galimybės šiuos prizus laimėti ir kartu patirti olimpinio bendrumo jausmą!