Festivalis-konkursas "Vyturiukai 2011"

2011 m. lapkričio 11 d. 12 val. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre (Ateities g. 44) prasidės Tarptautinis aklų ir silpnaregių vaikų meninės raiškos ir kūrybos festivalis-konkursas "Vyturiukai - 2011".

Renginį organizuoja Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS) drauge su projekto partneriu Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centru (LASUC). Festivalio-konkurso tikslas - skatinti neregių ir silpnaregių vaikų kūrybinę saviraišką ir siekti atskleisti mokinių individualius gebėjimus, taip pat skatinti ir ugdyti regėjimo negalios vaikų kūrybiškumą bei sveiką konkurenciją, keistis kūrybinėmis programomis ir patirtimi.

Festivalyje dalyvaus apie 120 aklų ir silpnaregių vaikų iš Kauno, Vilniaus, Jurbarko, Mažeikių, Klaipėdos, Visagino, atrinktų per pavasarį vykusį 1-ąjį turą. 54 vaikai bei jų pedagogai atvyks iš kaimyninės Lenkijos (Liaskų ir Vroclavo).

Projektą "Vyturiukai-2011" remia Kultūros rėmimo fondas, Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, LASUC ir VšĮ "LASS centro taryba".