Vilniaus miesto bendruomenių šventė

Spalio 1 d., šeštadienį, Vilniuje, prie Baltojo tilto, šalia metro infostoties, įvyks Vilniaus miesto bendruomenių sąskrydis.

Vilkpėdės seniūnijai sąskrydyje atstovaus Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaubų centras (VBSPC). Tai yra reikšmingas centro atliekamo darbo ir jo veiklos įvertinimas bei pripažinimas. Sąskrydžio dalyviams koncertuos VBSPC tautinių šokių kolektyvas "Šimtažiedis", solistė Jolanta Žibienė, savo darbus pristatys rankdarbių klubas "Vaivos juosta". VBSPC kolektyvai ir solistė, pagal išankstinę programą, turėtų prisistatyti žiūrovams apie 13.00 val. Programa užtruks apie valandą.

Vilniaus bendruomenių šventės pradžia 11.00 val. Ji prasidės tradiciniu kasmetiniu bėgimu Spaudos rūmai - Baltasis tiltas. 12.00 val. vyks iškilmingas bendruomenių sąskrydžio atidarymas. Iki 16.00 val bendruomenių veiklos pristatymas vilniečiams ir Vilniaus svečiams, bendruomenių kultūrinė programa.

VBSPC kviečia savo narius gausiai dalyvauti Vilniaus miesto bendruomenių sąskrydyje ir šitaip prisidėti prie bendruomenės ir paties centro veiklos viešinimo bei sklaidos.