Išvyka į Žalgirio mūšio lauką

Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras informuoja: liepos 10-15 d. organizuojama kelionė į Žalgirio mūšio lauką. Kelionės metu taip pat bus aplankyti garsūs istorine ir kultūrine praeitimi Lenkijos ir Vokietijos miestai bei atmintinos vietos: Soldinas, Ščecinas, Šverinas, Vismaras, Rostokas. Kelionės kaina - 800 Lt.

Trumpa kelionės programa:

1-oji diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Vykstate į Griunwaldą - Žalgirio mųšio vietą, kuriame 1410 metais liepos 15 dieną Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordino kariuomenę. Vykstate į Soldiną (tuomet Vokietija, dabar Lenkija), į Dariaus ir Girėno žuvimo vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Ščeciną - vienas didžiausių Lenkijos miestų. Aplankote pamario kunigaikščių pilį, gynybinę sieną su bokštais, šv. Jokūbo bažnyčią, rotušę. Pavaikščiosite senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsite kilmingųjų rūmais, miestiečių namais. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Šveriną, įsikūrusį prie Šverino ežero. XIV-XX a. čia gyveno Mecklenburgo kunigaikščiai. Pasivaikštote po miestą: rotušė, Švč. Marijos ir Šv. Jono katedra. Aplankote nuostabaus grožio pilį, stovinčią Burgo saloje. Pilis prilyginama gražiausioms XIX a. Vokietijos ir Prancūzijos pilims. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena. Pusryčiai. Vismaras - vienas gražiausių Mecklenburgo miestų. Viduramžiais jis buvo svarbus Hanzos sąjungos prekybos centras. Nepakartojama didelė miesto centrinė aikštė žavi savo renesansiniu paviljonu, privačiais namais ir bažnyčiomis. Atvykstate į Rostocką, vieną svarbiausių Vokietijos uostų, turintį audringą istoriją. 1419 m. čia įsteigtas pirmasis šiaurės Europoje universitetas. Aplankote naująjį turgų ir šalia esančias įžimybes: Rotušę, akmeninius vartus, Švč. M. Marijos bažnyčią. Pasivaikštote po uostą. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena. Pusryčiai. Stralsundas. Tai įdomiausias Hanzos sąjungos miestas šiaurės Vokietijoje. Ekskursija po miestą: senasis turgus, naujojo turgaus aikštė su Švč. Marijos bažnyčia. Galimybė pakilti į bažnyčios bokštą nuo kurio atsiveria puiki Stralsundo panorama. Vykstate link Lenkijos. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena. Važiuojate link Lietuvos. Vėlai vakare atvykstate į Vilnių.

Pastabos:

- Planuojamos koncertinės programos Ščecine ir Rostocke. Organizatoriai Pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą, priklausomai nuo koncertinės programos.

- Į kelionės kainą įskaičiuojama: Kelionė autobusu. 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje. Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

- Mokamiems objektams reikia turėti apie 50 eurų. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Daugiau informacijos tel.8-5 231 06 33.