16 09 12  Įveikta JAV rinktinė

Savaitgalį Lietuvos golbolo rinktinė pasiekė dar vieną svarbią pergalę.

Po atkaklios kovos rezultatu 8:7 lietuviai įveikė JAV rinktinę. Pirmosiomis minutėmis JAV pirmavo, paskui rungtynės ėjo taškas į tašką. Likus trims minutėms iki pabaigos, rezultatas buvo lygus 7-7, bet JAV žaidėjui prasižengus, G. Pavliukianec sėkmingai atliko baudinio metimą ir persvertas rezultatas nebepasikeitė.

Po rungtynių JAV rinktinės treneris J. Hamilton pasakė sparnuotą frazę, taikliai apibūdinančią Lietuvos golbolo rinktinės žaidimą:

"Kad laimėtum prieš Lietuvą, turi sužaisti geriausias savo rungtynes. Šįkart to nepadarėme."

Po kitų, vakar vykusių, grupės komandų tarpusavio susitikimų paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė, nepaisant likusių rungtynių rezultatų, jau užsitikrino vietą parolimpinių žaidynių ketvirtfinalyje.