16 06 07  Baltijos moksleivių spartakiada

Birželio 2-4 dieną Vilniuje, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre, vyko Baltijos šalių - Lietuvos, Latvijos ir estijos - moksleivių spartakiada.

Spartakiadoje dalyvavo keturių aklųjų mokyklų - Vilniaus, Kauno, Rygos ir tartu - moksleiviai. Vyko plaukimo, lengvosios atletikos, šaudauno varžybos. Plaukimo takeliuose stipriausi buvo Vilniaus ir tartu sportininkai. Vilnietis Žygimantas Matusevičius iškovojo tris aukso medalius, o jo komandos draugė Brigita Narmontaitė, plaukdama 50 m krūtine,

pagerino Lietuvos nematančių moterų rekordą. Šaudauną geriausiai žaidė vilniečiai. Jie pelnė medalius ir lengvosios atletikos rungtyse. Alfredas Bistrickis laimėjo 400 ir 800 m bėgimo rungtis, o jo komandos draugas Martynas Janulčikas - užėmė pirmąją vietą stumdamas rutulį ir antrąją - šokdamas į tolį.

Baltijos šalių moksleivių spartakiados vyksta nuo 2008 metų Vilniuje, Kaune, Rygoje arba Tartu. Šiais metais trečią kartą eilė surengti sporto šventę teko Vilniui.