15 04 27  Tarptautinis golbolo turnyras

Balandžio 23-26 dienomis Lietuvos edukologijos universitete vyko tarptautinis aklųjų ir silpnaregių golbolo turnyras Vytauto Didžiojo LIONS klubo taurei laimėti.

Šis turnyras Lietuvoje organizuotas jau XXVI kartą. Jame dalyvavo JAV, Alžyro, Vokietijos, Ispanijos, Suomijos ir dvi Lietuvos komandos. Nacionalinei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių vyrų golbolo rinktinei šis turnyras buvo vienas svarbiausių etapų ruošiantis IBSA Europos golbolo čempionatui, kuris vyks Kaune, Lietuvoje liepos 5 - liepos 12 d.

Turnyro favoritais tapo Lietuvos antroji (Lietuva II) ir Suomijos komandos. Jos susitiko ir finale dėl pirmos - antros vietos. Sėkmingiau žaidė Suomijos komanda. Ji tapo turnyro nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė "Lietuva II". Trečiąją vietą iškovojo "Lietuva I", ketvirtąją - JAV komanda.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Lietuvos antrosios komandos sportininkas Justas Pažarauskas, pelnęs 40 įvarčių. Nuo jo vienu įvarčiu atsiliko Mantas Panovas, įmušęs 39 įvarčius. Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Suomijos rinktinės žaidėjas Erkki Miinala.