Straipsnio "SIEKIĄS ĮSITVIRTINTI" komentarai

3. Eglė (193.219.139.121) 2013.11.19 07:44:20

Ačiū :) bet aš norėjau pasakyti ne tai, dauguma žmonių daro tą pačią klaidą - klauso kitų patarimų: nestok, nedaryk ir tt. atrodo, kad visi kiti geriau žino kaip gyventi išskyrus mus pačius. Visada būtina pabandyti, kad suprastume ar kažką galim. Studijos iš tikrųjų didžiulis išbandymas, ten nuolat jautiesi kitoks, reikia prašyti, įrodinėti ir toks visas gyvenimas, pradedant nuo įrodinėjimo tėvams, kad kažką galime - baigiant - darbdavius, kuriems reikia įrodyti, kad sugebėsime dirbti. O gal jei Gžegožas būtų studijavvęs, baigęs universitetą, gal ir darbą susirastų, (aišku visa tai dar ne vėlu), Kai mokiausi antram kurse kartą lankiausi pas vieną iš aukštesnių LAB darbuotojų, jis man pasakė, kad darbo su savo specialybe čia negausiu, nes nematau ir čia tiesiog nėra tokio darbo, kurį galėčiau atlikti. Tuomet atrodė, jog specialybę pasirinkau neteisingai, nes jei taip galvoja žmogus, dirbantis aklųjų sistemoje, tai ką kalbėti apie visuomenę? bet šiuo metu dirbu LRT, ir kažkodėl čia niekam nekyla dėl to problemų, niekas neišreiškė net abejonės, kad negalėsiu dirbti.
O kaltinti iš tikrųjų mes niekas nieko neturim teisės, kaip kam labiau patinka, taip tas ir gyvena.

2. bastas (78.63.92.252) 2013.11.14 05:04:11

Geras straipsnis.Šaunuolis Gžegožas, kad nenuleidžia rankų. Gyvenime visada reikia ieškoti.Kol pavargsi.Labai gerai, kad tai atsitiktų kuo vėliau.Tuo ilgiau pasaulis išlaiko savo spalvas.Straipsnio herojaus patirtis parodo, kad didžioji mūsų pastangų dalis niekada iš karto neatneša rezultato.Tik atkaklumas ir laikas.O Eglė, manau, gali kritikuoti ne vieną. Tai fenomenali mergina.Bet, deja, daugelis aklųjų taip ir neišdrįsta pabandyti gyventi.Ar juos galima dėl to kaltinti? Taigi, pasirinkime: ar pasidžiaukime Gžegožo žingsniais, juo labiau- Eglės žygiais, ar liūdėkime dėl tų, kurie taip ir pasiliko namuose...

1. Eglė (193.219.139.121) 2013.10.25 04:14:41

Na keista, kaip niekad nesistemingas straipsnis, klausimai neatitinka atsakymų. Dar mane nustebino na ir gal įtikino, kad kiekvienas turim gyventi savo gyvenimą, man sakė nestudijuoti, tai ir nestudijuoju. Savo galva reikia galvoti, jei įdomu, jei patinka tai kodėlgi ne, o ir su knygomis dabar menka problema, kai galima jas skanuoti.

Vardas:

Komentaras:
  komentavimo taisyklės ir nuostatos

["Mūsų žodžio" turinys]