Straipsnio "LASS CENTRO TARYBOJE" komentarai

4. Lassietis (78.58.235.126) 2011.05.28 00:25:51

pateikusiam atsakymą komentatoriui vis ti reikėtų susimąstyti, jog pergyventi verta. Nereikėtų suvulgarinti eilinio Lass nario reikšmės organizacijos veikloje. Nemanyčiau, jog esat tvirtai įsitikinęs jog tas eilinis tai tik į turgų vežamas avinas , kuriam nesvarbu už kiek jį šeimininkas žada parduoti. Plačiau mąstantis supranta, jog Nei žurnalas , nei pati organizacija nėra kokio konkretaus asmens nuosavybe, o ikurta visų su regėjimo negalia žmonių labui. Todėl nereikėtų taip labai sureikšminti savo bejėgiškumą , nepelnytai kelti ant pjedestalo tų kurie nesirengia dirbti eiliniū narių poreikiams . Na, o jei kas to nesupranta, ar nenori suprasti ir pro kabineto langą mato tik save, tai jau jo problema. Vadovai ateina ir išeina, o organizacija lieka jei to tik labai norės eiliniai Lass nariai . Kaip vienas poetas sakė - ateina denijai ir vėl išeina, o tauta lieka. .

3. Atsakymas Lasiečiui (88.119.144.65) 2011.05.26 16:41:25

Nepergyvenk, atsimins ir eilinius LASS narius, kai prireiks pildyti ataskaitas, kiek LASSe yra narių. O šiaip tai nėra čia ko arčiau LASS reikalų tuos eilinius prileist, paskui uždavinėja visokius nepatogius klausimus, tai kiek Pirmininkas uždirba, tai kie pinigų jis savo broliui nutekina už genialiąją LASS narių duomenų bazę, tai kur dedami už patalpų nuomą gauti pinigai ir t.t. ir pan.

2. Atsakymas LASSiečiui (88.119.144.65) 2011.05.26 16:02:54

Nepergyvenk, kai reikės ataskaitose rodyti, kiek narių turi LASS tai Jūs būsite prisiminti. O šiaip tai nėr čia ko tų eilinių narių prie LASS reikalų prileist, po to uždavinėja visokius nepatogius klausimus: kiek pirmininkas uždirba, kiek jo broliui už duomenų bazę pinigų Lassas pervedė ir t.t?

1. lassietis (78.58.235.126) 2011.05.25 13:12:36

kada pagaliau bus pabaigta su apstrakčios informacijos pateikimu , kuri eiliniam nariui nieko nepasako. Jei žurnalas skirtas akliesiems tai ir jie noretu pasiskaityti daugiau apie tuose posedžiuose svarstyta medžiagą, diskusijų dalyvių pasisakymus . Stebėtina iš kur kilo tokia pozicija , viską nuo eilinio nario slėpti. o gal manoma, kad Lassas susideda tik iš vadovų ir eilinių lyg ir nėra. Tikriausiai žiūrint pro kabineto langą tų eilinių ir nesimato. O kai jų nesimato tai ir tiems eiliniams nariams apie tai žinoti visai nebutina . Greičiausiai toks nutolimas ir tokios medžiagos slėpimas nuo eilinio nario po devyniais užraktais ir sukelia nereikalingų kalbų , kelia nepasitikėjimą dėl atsakingų darbuotojų veiklos. Gal centro valdyboje tikima , jog iš žurnalo puslapių jam tik pakanka žinoti kur kas kada grojo , šoko , ar dainavo ir dar kur nors netyčia pakeliavo. Gal dėl to, jog žurnalas skirtas eiliniam lass nariui toks neaktualus ,neatspindi tikrovės tampa nuobodus ir komentarų niekas nerašo.

Vardas:

Komentaras:
  komentavimo taisyklės ir nuostatos

["Mūsų žodžio" turinys]