FOTOAKIMIRKA

Liepos 3-5 dieną Trakuose surengtas tarptautinis golbolo turnyras Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo taurei laimėti. Jame dalyvavo sportininkai iš Australijos, Belgijos, Danijos, JAV, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Lietuvos. Mūsų šaliai atstovavo dvi komandos. Lietuvos antroji komanda kovoje dėl trečios vietos įveikė Vokietijos rinktinę. Rungtynės baigėsi rezultatu 9:8. Kovoje dėl turnyro taurės susitiko Lietuvos pirmoji ir Suomijos komandos. Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo taurę bei aukso medalius iškovojo mūsų sportininkai. Rezultatyviausio turnyro puolėjo prizas atiteko švedų žaidėjui Fatmir Seremeti, įmušusiam 27 įvarčius. Geriausiu gynėju teisėjų kolegija išrinko Saulių Leonavičių, atstovavusį Lietuvos pirmajai komandai. Turnyrinėje lentelėje JAV komanda liko penkta. Šeštą vietą užėmė Belgijos, septintą - Švedijos, aštuntą - Australijos, devintą - Lenkijos, dešimtą - Danijos komanda.

Vytauto GENDVILO nuotraukoje: Lietuvos pirmoji komanda minutės pertraukėlės metu.