Eil. Nr.
|
Pavadinimas
|
Data
|
Vieta
|
Dal. sk.
|
Dalyvauja
|
1.
|
LR dziudo čempionatas
|
01 14-16
|
Kaunas
|
6
|
LASF rinktinė
|
2.
|
LR veteranų sunkiosios atletikos čempionatas
|
|
Vilnius
|
48
|
SK pajėgiausieji
|
3.
|
Tarptautinis golbolo turnyras
|
01 21-24
|
Onnela (Suomija)
|
9
|
SK rinktinė
|
4.
|
LR komandinis vyrų šachmatų čempionatas
|
|
|
7
|
LASF rinktinė
|
5.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių greitųjų šachmatų
čempionatas
|
02 26-27
|
Vilnius
|
40
|
SK pajėgiausieji
|
6.
|
LR moterų paprastųjų šaškių čempionatas
|
|
|
1
|
LASF čempionė
|
7.
|
LR vyrų paprastųjų šaškių čempionatas
|
|
|
1
|
LASF čempionas
|
8.
|
LR vyrų šimtalangių šaškių čempionato I lygos varžybos
|
|
|
1
|
LASF čempionas
|
9.
|
LR moterų šachmatų čempionatas
|
|
|
1
|
LASF čempionė
|
10.
|
LR veteranų lengvosios atletikos žiemos čempionatas
|
|
|
5
|
SK pajėgiausieji
|
11.
|
LR sambo čempionatas
|
03 04-05
|
Šiauliai
|
6
|
LASF rinktinė
|
12.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atvirasis lengvosios
atletikos žiemos čempionatas
|
03 11-12
|
Kaunas
|
50
|
SK pajėgiausieji, baltaru- siai, suomiai, lenkai
|
13.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių paprastųjų greitųjų
šaškių čempionatas
|
03 18-19
|
Klaipėda
|
40
|
SK pajėgiausieji
|
14.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių individualusis
plaukimo čempionatas
|
03 25
|
Vilnius
|
35
|
SK pajėgiausieji
|
15.
|
LR vyrų šachmatų čempionatas
|
|
|
1
|
LASF čempionas
|
16.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių golbolo čempionatas
(IV etapas)
|
04 01-02
|
Vilnius Kaunas
|
58
|
SK rinktinės
|
17.
|
Tarptautinės sunkiosios atletikos jėgos trikovės
J.Burakovo taurės varžybos
|
04 15-16
|
Kaunas
|
20
|
SK, latviai, čekai
|
18.
|
Baltarusijos atvirasis lengvosios atletikos žiemos čempionatas
|
04 07-09
|
Minskas (Baltarusija)
|
16
|
LASF rinktinė
|
19.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių klubų komandinės šaškių
pirmenybės
|
04 28-30
|
Panevėžys
|
45
|
SK pajėgiausieji
|
20.
|
LR vyrų braziliškų šaškių čempionatas
|
|
|
1
|
|
21.
|
Tarptautinis golbolo turnyras
|
05 06-09
|
Budapeštas
|
9
|
LASF rinktinė
|
22.
|
Tarptautinės dziudo varžybos
|
05 13-14
|
Vilnius
|
35
|
SK rinktinė, vokiečiai, ispanai, rusai, anglai,
latviai, ukrainiečiai
|
23.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių vyrų šachmatų čempionatas
|
05 13-21
|
Lietuva
|
12
|
LASF pajėgiausieji
|
24.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių moterų šachmatų čempionatas
|
05 13-18
|
Lietuva
|
4
|
LASF pajėgiausieji
|
25.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių jaunimo šachmatų čempionatas
(iki 20 m.)
|
05 13-17
|
Vilnius
|
6
|
LASF pajėgiausieji
|
26.
|
LR komandinis šimtalangių šaškių čempionatas
|
|
|
5
|
LASF rinktinė
|
27.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atvirosios jaunimo
lengvosios atletikos varžybos (iki 20 m.)
|
06 03-04
|
Vilnius
|
65
|
SK pajėgiausieji, latviai, estai, baltarusiai
|
28.
|
Tarptautinės jaunimo golbolo varžybos (iki 20 m.)
|
06 03-04
|
Vilnius
|
65
|
SK pajėgiausieji, latviai, estai, baltarusiai
|
29.
|
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atvirasis vasaros
lengvosios atletikos čempionatas
|
06 17-18
|
Kaunas
|
85
|
SK pajėgiausieji, lenkai, estai, baltarusiai, suomiai
|
30.
|
LR lengvosios atletikos vasaros čempionatas
|
|
|
10
|
LASF rinktinė
|
31.
|
LR veteranų lengvosios atletikos vasaros čempionatas
|
|
|
5
|
SK pajėgiausieji
|
32.
|
LR veteranų paprastųjų šaškių čempionatas
|
|
|
1
|
LASF čempionas
|
33.
|
LR komandinis paprastųjų šaškių čempionatas
|
|
|
5
|
LASF rinktinė
|